Про компанію

Про нас

ТОВ «Шалені Інженери», що розташовується у м.Вінниця, за адресою: вул. Сергія Зулінського, 46. ЄДРПОУ 39936224, ІПН № 399362204675, є платником податку на прибуток на загальних підставах, та платником ПДВ. З початком повномасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну компанія була перейменована та були змінені напрямки діяльності. З 2015 р. і до нинішнього часу компанія мала назву ТОВ «Вудплекс» та займалась розробками і виробництвом у сфері полімер-модифікованої деревини.

Мета компанії

Головна мета компанії полягає у створенні інноваційних полімерних матеріалів на основі вторинних пластиків та біологічних речовин, що можуть бути застосовані у виробництві пакування різних типів.

Цілі компанії

Основними цілями компанії є налагодження виробництва піддонів, коробок та ящиків із вторинного та біо пластиків, на заміну виробам із дерева та картону.

Головна ідея створення продукту

Ідея полягає в отриманні, із застосуванням технології спінення, кінцевого продукту, виробленого із доступних матеріалів, що матиме переваги над аналогічними виробами із дерева та картону (оптимальне співвідношення ваги до міцності, більш доступна ціна, ремонтопридатність, легка оброблюваність і т.д) на основі вторинного тонажного пластику.

pen
pen
pen
Контакти ВИРОБНИЦТВА