pen
pen
Піддон полегшений
 • Розмір:1200х800х140 мм
 • Дошка:100 мм
 • Вага:8,9 кг
 • Динамічне навантаження:1700 кг
 • Статичне навантаження:2000 кг
420 грн/шт
320 грн/шт у розібранному вигляді
Показати оптові ціни
 • 10-100 шт. 3% знижки.
 • > 100 шт. 5% знижки.
 • > 1000 шт. договірна

Конфігуратор
Опис товару
Характеристика

Равным образом дальнейшее развитие различных форм деятельности обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании форм развития. Идейные соображения высшего порядка, а также рамки и место обучения кадров требуют от нас анализа направлений прогрессивного развития. С другой стороны постоянный количественный рост и сфера нашей активности играет важную роль в формировании системы обучения кадров, соответствует насущным потребностям.

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Ut quam maxime, temporibus corrupti aut nihil sint similique perferendis deserunt. Quaerat quas totam delectus cumque eaque consectetur, ab, officiis nostrum repudiandae molestiae voluptatibus corrupti. Odio aperiam excepturi harum, at cumque sit. Esse inventore velit provident ipsa aperiam nemo nam error tenetur?

Інший формат товару
whitePallet

Піддон полегшений

420 грн/шт
whitePallet

Піддон полегшений

420 грн/шт
whitePallet

Піддон полегшений

420 грн/шт

сфери застосування

construction
Будівництво
logistics
Логістика, транспорт
storage
Зберігання
product
Продукти
industry
Промисловість

Додаткові можливості

blackPallet
Брендування тари

Є можливість фарбувати вироб у фірмові кольори вашого бренду та наносити айдентику у вигляді відбитка або додаткового штампу кольором.

Маркування

Нанесення порядкових номерів, найменувань партій за бажанням клієнта. Це зручно під час транспортування, для відстеження логістичних процесів, для обліку, для безпеки.

blackPallet

Порівняння з іншими матеріалами

hand
Характеристики
Дерево
Вспінений Поліпропілен
Поліпропілен
Поліетилен
Доступна ціна
Довговічність
Екологічність
Ремонтопридатність
Водостійкість
Біостійкість
Хімостійкість
Перероблюваність
Експлуатація при -40°C та +100°C
Тривалість експлуатації
Стійкість до деформації
Демфуючі властивості
Транспортування
у розібраному вигляді

Питання та відповіді

 • Що за матеріал?

  Наші вироби виготовляються зі спіненого екструзійного поліпропілену. Це новий матеріал, для виготовленя якого ми розробили власну технологію виробництва. Наша компанія багато років займається дослідженнями та створенням нових технологічних можливостей, що дозволило нам дослідити ринок пластикових матеріалів та віднайти нові способи його повторного використання. Як результат ми маємо матеріал, що по має переваги перед дерев'яними та целюлозними виробами, може бути переробленим, а також має дуже багато сировини для виготовлення на ринку України, Європи та світу.

 • Чому ціна така доступна?

  Це матеріал, якого раніше не було на ринку. Щоб виготовити його, ми створили нову технологію, у яку ми вклали наукові дослідження та наш досвід у організації виробництва. Це дозволило нам із доступної у всьому світі сировини виготовляти матеріал не дорожчий за дерево, та кращий за нього у цілому ряді властивостей.

 • Раптом мені не підійде цей матеріал?

  Якщо раніше ви використовували на виробництві дерев'яні або пластикові піддони, ящики та коробки, то ви відчуєте лише полегшення від використання наших виробів. Матеріал, з якого вони виготовлені, витриваліший, міцніший та стійкий до перепадів температури. Все одно переймаєтесь? Ми надішлемо вам тестові одиниці бажаних виробів, щоб ви могли перевірити їх у робочих умовах.

 • Які ви надаєте гарантії?

  Кращою гарантією нашого матеріалу є його якість та властивості, саме тому ми зробили доступною опцію зворотнього викупу пошкоджених або непридатних деталей. Всеж-таки щось вийшло зі строю? Не біда! Ми викупимо пошкоджені деталі у будь-якій кількості, і ви отримаєте на вибір кешбек або знижку на придбання деталей на заміну. З нами легко!

 • Чи можливо з вами співпрацювати?

  Звичайно! Ми маємо привабливі дилерські умови, допомагаємо з організацією продажів та просуванням продукції, маємо готові бізнес-рішення для впровадження. Спробуйте нашу продукцію, рекомендуйте друзям, заробляйте разом з нами!

Умови оплати та доставки

production
Виробництво

Адреса виробництва - 21022, м. Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 46,

delivery
Доставка
 • Самовивіз
 • Delivery
 • Нова Пошта
 • Укр Пошта
payment
Оплата

Сплата за продукцію здійснюється, відповідно до умов договору, на розрахунковий рахунок підприємства.

exchange
Повернення та обмін

Повернення та обмін продукції здійснюється, відповідно до умов договору, та ЗУ "Про захист прав споживачів"

Контакти